فروش بازی ایکس باکس : Dynasty Warriors 8

محصول جدید

 

 

  • iMARS Release
  • فرمت: XGD3 | Burner MAX
  • دسته بندی: Action/Beat-'Em-Up
  • مناسب برای: گروه سنی +17
  • تاریخ انتشار: 2013/07/01
  • شرکت سازنده: Omega Force
  • ناشر: Tecmo Koei America Corp
  • پکیج: شامل یک DVD9 با قاب و بسته بندی شکیل

جزییات بیشتر

150,000 ریال

- +

 
اطلاعات بیشتر

جنگ، جنگ و جنگ

همانطور که از مطالعه مطالب بالا دستگیر تان شد، تمام بازی در جنگ های تاریخی خلاصه می شود. گیم پلی بازی هم در فقط در همین آیتم تعریف شده و از آغاز تا پایان بازی تنها مجبور به مبارزه هستید. شاید بگویید تمام بازی های اکشن شما را وادار به مبارزه می کند اما این اجبار در DW 8 اندک تفاوت هایی دارد. احتمالا در بسیاری از هک و اسلش ها شما به حل معما ها و مسیر یابی و خرج تاکتیک برای مبارزه با دشمنان قوی و ضعیف و باس فایت ها (غولآخر) بپردازید اما در بازی سلسه ی مبارزان ۸ فقط و فقط باید ضربه بزنید. این قاعده اکشن که از اصالت این IP کارکشته بر می آید یکی دیگر از سایر مواردی است که باعث شده این بازی را از سایر هم سبک هایش جدا بدانیم. شما فقط وارد میدان های جنگ می شوید و به قلب سپاه دشمن می زنید. از نخستین Dynasty Warriors تا به الآن دویست و سی و چهار استیج به عنوان میدان های جنگ طراحی شده که تعداد نامشخصی اما کثیری از آن ها در قسمت هشتم این سری بازی حضور پیدا کرده اند؛ البته وعده وجود چهل استیج جدید در قسمت هشتم نیز داده شده است. روند مراحل هم با اتمام مبارزه در هر استیج و و ورود به استیج بعدی پیشرفت می کند؛ همانند بسیاری از بازی های مبارزه ای.

شخصیت هایی که شما در این بازی به عنوان مبارز انتخاب می کنید، یک سربازانی معمولی مانند دیگران نیستند. بلکه مبارزان مسلط بر فنون رزمی و شمشیری هستند و یک ضربه شمشیر آنها کار بسیاری از سپاهیان دشمنانتان را یک سره می کند. البته این قضیه ممکن است مانند بسیاری از فیلم های سینمایی سامورایی شرقی هیجان و دلهره را از روند مبارزات بگیرد. سلاح های سرد کاراکتر ها باز هم بر خاص بودن شخصیت ها تاکید دارند و تنها یک شمشیر صاف و بلند تمام سلاح های سرد بازی نیستند. علاوه بر این قابلیت ارتقا مهارت ها و سلاح ها هم در بازی حضور خواهد داشت.   به گفته ی سازندگان وسعت بخش ارتقا سلاح و مهارت ها تا حدی است که ممکن است شما فکر کنید در حال ساخت یک اسلحه ی جدید هستید.

نکته ی جالب توجه در مورد سلاح های این بازی پایه ریزی آن ها بر مبنای سه عنصر آسمان و مردم و زمین است که هر یک از این عناصر جناحی از سلاح ها را در بر می گیرد و باید برای غلبه بر حریف و سلاحش، هنگام انتخاب و ارتقا سلاح به این مثلث رزمی توجه داشته باشید.

ارمغان دیگر سازندگان در هشتمین قسمت بخش چند نفره ی آن است که بر خلاف قسمت های قبلی از بخش داستانی مختصری بهره مند خواهد بود.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

QR code