فروش بازی ایکس باکس : Battlefield 4

محصول جدید

  • فرمت: XGD3 | Burner MAX
  • COMPLEX Release
  • طبقه بندی: Action/Shooter/First-Person/Modern 
  • مناسب برای:  گروه سنی +17
  • ریجن:  FREE
  • تاریخ انتشار:  2013.10.23 
  • شرکت سازنده: EA DICE 
  • ناشر: Electronic Arts 
  • پکیج:  شامل یک DVD9با قاب و بسته بندی شکیل
  • ( دیسک اول و دوم بازی (سینگل پلیر و بخش مولتی پلیر)

توجه:دیسک دوم بازی شامل  MP + 2GB HD texture pack

جزییات بیشتر

189,000 ریال

- +

 
اطلاعات بیشتر

این بازی به عنوان رقیب نو ظهور Call of Duty در زمانی که به نظر می رسید که سری بازی های اکتیویژن در حال رسیدن به پایین ترین سطح خود هستند،به میدان آمد.
مجموعه بازی های Battlefield، با آمدن Battlefield 4 دیگر احساس یک شکست خورده را ندارند و Call of Duty نیز قویتر از هر زمانی در طول این سال ها به نظر می رسد.زمانی که Battlefield 3 به شکل مولتی پلیر به دست کاربران رسید، campaign تک نفره عادی بیشتر اعتبار خود را از دست داد.آیا Battlefield 4 می تواند ورق را برگرداند؟
برداشت های بازی تک نفره از Battlefield 4
در مورد بازی تک نفره چیز زیادی نمی توان گفت.E3 نسخه نمایشی جدیدی از این بازی به نام Angry Sea را خریداری کرده است که در آن حمله به یک کشتی جنگی در حال غرق شدن نشان داده می شود.این نسخه با موتور گرافیکی تقویت شده ی این بازی یعنی Frostbite 3 نمایش های خیره کننده داشت و مناظر چشمگیری را با نشان دادن تکه پاره های بدنه کشتی که از آن جدا شده و لاشه ی باقی مانده ی آن در جای جای صحنه،به تصویر کشید.در این نسخه چند قطعه از نبرد های جالب توجه در زمان درهم شکسته شدن عرشه کشتی و بالا آمدن آب نشان داده شد.

اما در حالی که مناظر با شکوه بوده و مقیاس آنها کاملاً خیره کننده است،هنوز هم بسیار شبیه به بازی CoD (call of duty)به نظر می رسند.
اگر به دنبال برداشتی کاملاً جدید از یک تیرانداز نظامی هستید،ممکن است Battlefield 4 برای شما ساخته نشده باشد.در این بازی تاکید بیشتر بر روی داستان جدید آن است،که قرار است به تیم شما کاراکترهای بیشتر ارائه داده و شما را بیشتر غرق در بازی کند.
برداشت های اولیه از حالت مولتی پلیر Battlefiled 4
از سوی دیگر،کار گسترده با بخش مولتی پلیر،برای ما بسیار رضایت بخش تر بوده است.زمانی که دیدیم بازی با کنترل نبرد به شیوه سنتی بر روی یک نقشه گسترده شانگهای(از ساختمان های اداری گرفته تا مراکز خرید و پشت بام های بلندترین آسمان خراش ها)چقدر می تواند قابل کشف و اکتشاف باشد،شگفت زده شدیم.در این بازی می توان تانک ها و خودروهای مسلح نظامی را راند،هدایت جت اسکی و هلیکوپترها را بدست گرفت،و هیچ کمبود مسیری برای رفتن از نقاط مختلف شروع به نقاط بعدی کنترل وجود ندارد.

در این بین،بخش های مختلف این بازی اکشن،مانند: بخش مهندسی،حمله،پشتیبانی و شناسایی دقیقاً به همان شکلی که انتظار دارید عمل می کنند،و نقش فرمانده با دیدگاه استراتژیک عمل (فرمان کل به جزء )،بازگشتی خوشایند را برای این بازی رقم می زنند.
طبق نسخه آزمایشی 64 پلیر بصورت همزمان بر روی نقشه حضور خواهند یافت،که این امر قطعاً نیازمند نظارت است.تجربه ی ما از عمل در این بازی پر هرج و مرج،اما نوعی از هرج و مرج بسیار سرگرم کننده بود.
چیزی که Battlefield 4 را از Battlefield 3 برتر می سازد،مقیاس تخریب انبوه آن است.در این بازی نه تنها می توانید برای متوقف ساختن یک تانک،زمین محلی که بر روی آن قرار دارد را منفجر کنید،بلکه می توانید قطعات بسیار بزرگی را در صحنه ی نبرد در یک چشم به هم زدن با خاک یکسان کنید،که نشان دهنده ی این است که به قدر کافی مواد منفجره برای این کار داشته اید.

در Battlefield 4 ما به مهندس این بازی برای بیشترین میزان تخریب یاری رسانده ایم:تخریب یک آسمان خراش با همه افراد دشمن در آن. این صحنه تماشایی است و از آنجایی که در مورد بیشتر ساختمان های این بازی چنین عملی صورت نمی گیرد،این امر به ساختن دنیای بازی ای قابل باور تر و تعاملی تر کمک می کند.
برداشت های اولیه از این بازی
می توان با ماوس و کیبورد و همچنین کنترلر Xbox One به این بازی پرداخت.نسبت به Battlefield های قبلی،در این بازی می توان سریعتر راه رفت و یا با چالاکی از روی دیوارها گذر کرد.روی هم رفته می توان گفت که با تجربه ی مولتی پلیر این بازی،تجربه ی بازی تک نفره به تجربه ای پوچ تبدیل خواهد شد.امیدواریم که DICE هر دوی اینها را به خوبی مدیریت کند که ما مجبور به این کار نشویم.

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

QR code